Klop z naslonom - Aron
Klop Aron I z naslonom je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Klasična in ergonomsko oblikovana zasnova omogoča udobno sedenje ter enostavno umeščanje v različna urbana in naravna okolja. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življen
Oddaj povpraševanje
Klop Aron I z naslonom je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Klasična in ergonomsko oblikovana zasnova omogoča udobno sedenje ter enostavno umeščanje v različna urbana in naravna okolja. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življen
Specifikacije
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 87 cm |
| Višina sedišča | 46 cm |
| Skupna globina klopi | 65 cm |
| Material klopi | pocinkana in barvana pločevina 8 mm, iglavčev les |
| Pritrditev | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Način montaže | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 cm, iglavčev les |
| Teža | 70 kg |
| Število letev | 17 |
| Dimenzija letev | 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslonjalo) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije