Komplet miza in klopi - Alea
Komplet mize in klopi Alea je sodobna in funkcionalna rešitev za parke, trge, šolska dvorišča in druge javne površine. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje in počitek na prostem. Stabilna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Komplet mize in klopi Alea je sodobna in funkcionalna rešitev za parke, trge, šolska dvorišča in druge javne površine. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje in počitek na prostem. Stabilna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Širina klopi / mize | 75,5 cm |
| Komponente klopi | pločevina 5 mm, smrekove letve |
| Način montaže | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 × 9 × 3,7 cm, iglavcev les |
| Teža | 151 kg |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavcev les |
| Dolžina kompleta | 181 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije