Koš za odpadke - Elin
Koš za odpadke Elin je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Pravokotna zasnova omogoča enostavno postavitev v različne prostore, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Elin je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Pravokotna zasnova omogoča enostavno postavitev v različne prostore, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Višina koša | 75 cm |
| Širina koša | 48 cm |
| Globina koša | 48 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Način pritrditve | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | iglasti les |
| Teža | 36 kg |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Komponente korita | ploščati trak 60 × 8 mm, lesene letve (iglasti les) |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije