Koš za odpadke s pepelnikom - Aron IV
Koš za odpadke Aron IV (80 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 80 litrov ter integriranim pepelnikom. Odlaganje odpadkov poteka od zgoraj, praznjenje pa s strani, kar omogoča hitro in enostavno vzdrževanj
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Aron IV (80 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 80 litrov ter integriranim pepelnikom. Odlaganje odpadkov poteka od zgoraj, praznjenje pa s strani, kar omogoča hitro in enostavno vzdrževanj
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 71 cm |
| Širina koša | 42 cm |
| Globina koša | 40 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm, 1,5 mm, 2 mm, 3 mm |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 35 × 35 × 65 cm |
| Pritrditev | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Teža | 33 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 ali za vbetoniranje na globino 30 cm |
| Vrsta | v celoti iz jekla |
| Pepelnik | da |
| Praznjenje koša | s strani |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | zgoraj |
| Strešica | ne |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije