Mladinska klop - Aron
Mladinska klop Aron je sodoben element urbane opreme, namenjen postavitvi ob športnih igriščih, skate parkih, šolskih dvoriščih ali drugih prostorih, kjer se zadržuje mlajša generacija. Posebna oblika in sodoben dizajn omogočata udoben prostor za počitek, druženje ali vsakodnevne pogovore. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedežni del pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in
Oddaj povpraševanje
Mladinska klop Aron je sodoben element urbane opreme, namenjen postavitvi ob športnih igriščih, skate parkih, šolskih dvoriščih ali drugih prostorih, kjer se zadržuje mlajša generacija. Posebna oblika in sodoben dizajn omogočata udoben prostor za počitek, druženje ali vsakodnevne pogovore. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedežni del pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 84 cm |
| Skupna globina klopi | 40 cm |
| Komponente klopi | pločevina 8 mm, cev Ø 48,3 mm |
| Pritrditev | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 cm, iglavčev les |
| Teža | 45 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 ali za vbetoniranje na globino 30 cm |
| Konstrukcija | ploščati profil |
| Material letev (sedišče, naslonjalo) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije