Obojestranska klop z naslonom - Alma
Obojestranska klop z naslonom Alma II je funkcionalna in trpežna urbana oprema, primerna za postaje, šole, parke in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla z zaščito proti vremenskim vplivom ter omogoča udobno sedenje na obeh straneh.
Oddaj povpraševanje
Obojestranska klop z naslonom Alma II je funkcionalna in trpežna urbana oprema, primerna za postaje, šole, parke in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla z zaščito proti vremenskim vplivom ter omogoča udobno sedenje na obeh straneh.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 87 cm |
| Višina sedišča | 46 cm |
| Skupna globina klopi | 116 cm |
| Komponente klopi | pločevina 3 mm, 4 mm in 8 mm, lesene letve |
| Letve | 180 cm, iglavci |
| Teža | 146 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije