Segregacijski koši brez loput - Robin
Koš za ločeno zbiranje odpadkov Robin (3 × 80 l) je trpežen trodelni koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz.
Oddaj povpraševanje
Koš za ločeno zbiranje odpadkov Robin (3 × 80 l) je trpežen trodelni koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 5–6 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 87 cm |
| Širina koša | 115 cm |
| Globina koša | 38 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 32 × 31 × 70 cm |
| Barva | grafit (RAL 7021), moduli – po barvni shemi sistema za ločevanje odpadkov |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 56 kg |
| Število vložkov | 3 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | od zgoraj |
| Strešica | ne |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije