Stojalo za kolesa - Alma
Stojalo za kolesa Alma iz ploskovnega jekla je robustna in estetska rešitev za varno parkiranje koles. Izdelano je iz pocinkanega in prašno barvanega jekla, primerno za zunanje javne in zasebne površine ter omogoča stabilno pritrditev kolesa.
Oddaj povpraševanje
Stojalo za kolesa Alma iz ploskovnega jekla je robustna in estetska rešitev za varno parkiranje koles. Izdelano je iz pocinkanega in prašno barvanega jekla, primerno za zunanje javne in zasebne površine ter omogoča stabilno pritrditev kolesa.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 4–5 tednov (po naročilu) |
| Število mest | 2 |
| Širina stojala | 60 cm |
| Višina stojala | 80 cm |
| Ploščati profil | 80 × 8 mm |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Nastavljivost mest | nenastavljivo |
| Način pritrditve | pritrditev v tla |
| Barva | po izbiri |
| Montaža | 3 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 8 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 ali za vbetoniranje na globino 30 cm |
Stojala
Več izdelkov iz izbrane kategorije