Stojalo za kolesa - Aron
Stojalo za kolesa Aron je sodoben in funkcionalen element urbane opreme, namenjen varnemu parkiranju koles na javnih površinah, ob poslovnih objektih, šolah, stanovanjskih naseljih ali turističnih območjih. Minimalistična zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter estetsko dopolnjuje druge elemente iz iste kolekcije. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, kar zagotavlja visoko odpornost proti koroziji in dolgo življenjsko d
Oddaj povpraševanje
Stojalo za kolesa Aron je sodoben in funkcionalen element urbane opreme, namenjen varnemu parkiranju koles na javnih površinah, ob poslovnih objektih, šolah, stanovanjskih naseljih ali turističnih območjih. Minimalistična zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter estetsko dopolnjuje druge elemente iz iste kolekcije. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, kar zagotavlja visoko odpornost proti koroziji in dolgo življenjsko d
Specifikacije
| Razpoložljivost | 5–6 tednov (po naročilu) |
| Število mest | 2 |
| Širina stojala / obešala | 80 cm |
| Višina | 80 cm |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente stojala | ploščati profil 80 × 8 mm, guma širine 30 mm |
| Način montaže | za privijačenje |
| Teža | 17,5 kg |
| Montaža | 3 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Stojala
Več izdelkov iz izbrane kategorije