Cestni koš 80L s pepelnikom - Robin
Koš za odpadke Robin (80 l) je trpežen enojni koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla in lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter estetski videz.
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Robin (80 l) je trpežen enojni koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla in lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter estetski videz.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 87 cm |
| Širina koša | 42,5 cm |
| Globina koša | 42,5 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm, 2 mm in 3 mm |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 32 × 31 × 70 cm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 36 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | da |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | obojestranska |
| Strešica | ne |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije