Koš - Robin II
Koš za odpadke Robin II (80 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jeklene pločevine debeline 1 mm in lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 80 litrov, praznjenje pa poteka enostavno z odstranitvijo vložka. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Robin II (80 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jeklene pločevine debeline 1 mm in lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 80 litrov, praznjenje pa poteka enostavno z odstranitvijo vložka. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 84 cm |
| Širina koša | 39 cm |
| Globina koša | 38 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 32 × 31 × 70 cm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Število vložkov | 1 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | enostranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije