Koš s pepelnikom - Robin
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov in pepelnikom, praznjenje pa poteka od zgoraj, kar omogoča enostavno vzdrževanje. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla t
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov in pepelnikom, praznjenje pa poteka od zgoraj, kar omogoča enostavno vzdrževanje. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla t
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 86 cm |
| Širina koša | 42,5 cm |
| Globina koša | 42,5 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm, 2 mm in 3 mm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 32 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | da |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | od zgoraj |
| Strešica | ne |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije