Modularni koš 3x80L - Robin
Koš za ločeno zbiranje odpadkov Robin – modularni (3 × 80 l) je trpežen in funkcionalen sistem za ločevanje odpadkov, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Modularna zasnova omogoča prilagodljivo postavitev in organizacijo zbiranja odpadkov. Konstrukcija je izdelana iz jekla, na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, stranice pa so obložene z lesenimi letvicami iz iglastega lesa, kar zagotavlja est
Oddaj povpraševanje
Koš za ločeno zbiranje odpadkov Robin – modularni (3 × 80 l) je trpežen in funkcionalen sistem za ločevanje odpadkov, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Modularna zasnova omogoča prilagodljivo postavitev in organizacijo zbiranja odpadkov. Konstrukcija je izdelana iz jekla, na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, stranice pa so obložene z lesenimi letvicami iz iglastega lesa, kar zagotavlja est
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 104 cm |
| Širina koša | 117 cm |
| Globina koša | 39 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 32 × 31 × 70 cm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 56 kg |
| Število vložkov | 3 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | s strani |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | enostranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije