Jeklen koš s profilnimi stenami - Robin
Jeklen koš s profilnimi stenami Robin (60 l) – jekleni, s stranicami iz jeklenih profilov je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, odlaganje in praznjenje pa potekata od zgoraj, kar omogoča enostavno
Oddaj povpraševanje
Jeklen koš s profilnimi stenami Robin (60 l) – jekleni, s stranicami iz jeklenih profilov je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, odlaganje in praznjenje pa potekata od zgoraj, kar omogoča enostavno
Specifikacije
| Višina koša | 86 cm |
| Širina koša | 45 cm |
| Globina koša | 46 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm in 3 mm, profil 16 × 16 mm |
| Barva | po izbiri |
| Teža | 40 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 ali za vbetoniranje v globino 30 cm |
| Vrsta | v celoti iz jekla |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | od zgoraj |
| Strešica | ne |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije