Koš za smeti III 80L - Robin
Koš za smeti III 80L "Robin"– enojni, izdelan iz pločevine debeline 1 mm in iglastega lesa. Na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla. Enostavno praznjenje vložka. Vse stranice so izdelane iz lesenih letvic.
Oddaj povpraševanje
Koš za smeti III 80L "Robin"– enojni, izdelan iz pločevine debeline 1 mm in iglastega lesa. Na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla. Enostavno praznjenje vložka. Vse stranice so izdelane iz lesenih letvic.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 107 cm |
| Širina koša | 46 cm |
| Globina koša | 46 cm |
| Prostornina vložka | 80 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm, 2 mm in 3 mm |
| Dimenzije vložka (š × g × v) | 32 × 31 × 70 cm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 27 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | da |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | obojestranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije