Koš s pepelnikom 60L - Robin
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, pepelnikom in zaščitnim nadstreškom, ki ščiti vsebino pred padavinami. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, praznjenje
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla ter lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo in estetski videz. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, pepelnikom in zaščitnim nadstreškom, ki ščiti vsebino pred padavinami. Na voljo je v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, praznjenje
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 104 cm |
| Širina koša | 44 cm |
| Globina koša | 44 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm, 2 mm in 3 mm |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 35 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | da |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | obojestranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije