Cestni koš s pepelnikom z nadstreškom 60L - Robin
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš z nadstreškom, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, nadstrešek pa ščiti vsebino pred padavinami. Odlaganje je možno z obeh strani, praznjenje pa poteka od zgoraj, kar omogoča enostavno vzdrževanje. Na voljo je v izv
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Robin (60 l) je trpežen zunanji koš z nadstreškom, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Izdelan je iz jekla, kar zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Koš je opremljen s pocinkanim jeklenim vložkom prostornine 60 litrov, nadstrešek pa ščiti vsebino pred padavinami. Odlaganje je možno z obeh strani, praznjenje pa poteka od zgoraj, kar omogoča enostavno vzdrževanje. Na voljo je v izv
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 104 cm |
| Širina koša | 44 cm |
| Globina koša | 44 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm; 2 mm; 3 mm, lesene letve |
| Barva | po izbiri |
| Letve | iglavčev les |
| Teža | 35 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 ali za vbetoniranje v globino 30 cm |
| Vrsta | les + jeklo |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | od zgoraj |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | obojestranska |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Cestni koši
Več izdelkov iz izbrane kategorije