Klop - Alma
Klop Alma je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla z zaščito proti vremenskim vplivom ter zagotavlja stabilno in udobno sedenje.
Oddaj povpraševanje
Klop Alma je trpežna in estetsko dovršena urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla z zaščito proti vremenskim vplivom ter zagotavlja stabilno in udobno sedenje.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina klopi | 46 cm |
| Višina sedišča | 46 cm |
| Skupna globina klopi | 41 cm |
| Komponente klopi | pločevina 3 mm, 4 mm in 8 mm, lesene letve |
| Letve | 180 cm, iglavci |
| Teža | 49 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije