Ravna klop brez naslona - Robin
Ravna klop brez naslona Robin je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Konstrukcija iz pocinkanega in barvanega jekla ali nerjavnega jekla ter sedež iz lesenih letvic zagotavljata odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Klop je zasnovana za pritrditev v podlago, kar omogoča stabilno in varno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Ravna klop brez naslona Robin je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Konstrukcija iz pocinkanega in barvanega jekla ali nerjavnega jekla ter sedež iz lesenih letvic zagotavljata odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo. Klop je zasnovana za pritrditev v podlago, kar omogoča stabilno in varno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 174,5 cm |
| Višina klopi | 48 cm |
| Globina klopi | 45 cm |
| Pritrditev | za privijačenje |
| Letve | smrekove, 9/11,5 × 45 cm |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina + kotnik |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije