Klop brez naslona - Talia
Klop brez naslona Talia je masivna in funkcionalna urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Dolžina 182 cm omogoča udobno sedenje več uporabnikom, sedež iz kakovostnega iglastega lesa pa zagotavlja prijetno uporabo. Stabilna jeklena konstrukcija iz pločevine in teža 72 kg zagotavljata trdnost ter dolgo življenjsko dobo tudi pri intenzivni uporabi. Montaža je predvidena z razteznimi vložki, ki so vključeni v kompletu.
Oddaj povpraševanje
Klop brez naslona Talia je masivna in funkcionalna urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Dolžina 182 cm omogoča udobno sedenje več uporabnikom, sedež iz kakovostnega iglastega lesa pa zagotavlja prijetno uporabo. Stabilna jeklena konstrukcija iz pločevine in teža 72 kg zagotavljata trdnost ter dolgo življenjsko dobo tudi pri intenzivni uporabi. Montaža je predvidena z razteznimi vložki, ki so vključeni v kompletu.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina sedišča | 47 cm |
| Globina sedišča | 90 cm |
| Teža | 72 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Dimenzija letev | 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavo les |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije