Jeklena klop brez naslona - Talia
Jeklena klop Talia brez naslona je robustna in minimalistična urbana oprema, primerna za parke, industrijske objekte in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla, ki zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive in vandalizem ter dolgo življenjsko dobo pri intenzivni uporabi.
Oddaj povpraševanje
Jeklena klop Talia brez naslona je robustna in minimalistična urbana oprema, primerna za parke, industrijske objekte in druge javne površine. Izdelana je iz kakovostnega jekla, ki zagotavlja visoko odpornost na vremenske vplive in vandalizem ter dolgo življenjsko dobo pri intenzivni uporabi.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina sedišča | 47 cm |
| Globina sedišča | 58 cm |
| Teža | 52 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | jeklo |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije