Dvojni ležalnik z nasloni za roke - Aron
Ležalnik Aron z nasloni za roke – dvojni (polležeči položaj) je trpežen zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali na terasah. Zasnova omogoča udoben počitek dveh oseb hkrati, ergonomsko oblikovan polležeči profil in nasloni za roke pa zagotavljajo dodatno udobje pri daljši uporabi. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, površina za ležanje pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja od
Oddaj povpraševanje
Ležalnik Aron z nasloni za roke – dvojni (polležeči položaj) je trpežen zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali na terasah. Zasnova omogoča udoben počitek dveh oseb hkrati, ergonomsko oblikovan polležeči profil in nasloni za roke pa zagotavljajo dodatno udobje pri daljši uporabi. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, površina za ležanje pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja od
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | lesene letve 66 × 6 × 2,5 cm, pločevina 6 mm in 3 mm |
| Teža | 83 kg |
| Dolžina ležalnika | 164 cm |
| Širina ležalnika | 134 cm |
| Skupna višina ležalnika | 80 cm |
| Višina sedišča ležalnika | 40 cm |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije