Ovalna klop z naslonom - Robin
Klop Robin – ovalna, z vbočenim naslonom (1-modulna) je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ovalna zasnova omogoča povezovanje modulov in prilagoditev postavitve glede na prostor, vbočen naslon pa zagotavlja dodatno udobje pri sedenju. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, dolgo življenjsko dobo in estetski vid
Oddaj povpraševanje
Klop Robin – ovalna, z vbočenim naslonom (1-modulna) je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ovalna zasnova omogoča povezovanje modulov in prilagoditev postavitve glede na prostor, vbočen naslon pa zagotavlja dodatno udobje pri sedenju. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, dolgo življenjsko dobo in estetski vid
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 212 cm |
| Višina klopi | 87 cm |
| Komponente klopi | pločevina 3 mm, lesene letve 450 × 14 × 37 mm |
| Pritrditev | za privijačenje |
| Teža | 56 kg |
| Montaža | 6 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina + kotnik |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije