Klop brez naslona - Alma
Klop Alma brez naslona je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Minimalistična in sodobna zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter udoben vsakodnevni počitek. Konstrukcija je izdelana iz jeklene pločevine debeline približno 8 mm, na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla. Sedežni del je izdelan iz lesenih letvic iz iglastega lesa, ki zagotavljajo na
Oddaj povpraševanje
Klop Alma brez naslona je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Minimalistična in sodobna zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter udoben vsakodnevni počitek. Konstrukcija je izdelana iz jeklene pločevine debeline približno 8 mm, na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla. Sedežni del je izdelan iz lesenih letvic iz iglastega lesa, ki zagotavljajo na
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Globina sedišča | 39 cm |
| Material klopi | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente klopi | pločevina 4 mm in 8 mm |
| Pritrditev | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 cm, lesene |
| Teža | 34 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Število letev | 4 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslonjalo) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije