Set miza in 2 klopi - Talia
Komplet urbanega pohištva Talia je funkcionalna in trpežna rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set združuje klopi in mizo v enotno oblikovno zasnovo ter zagotavlja udoben prostor za druženje in počitek. Stabilna jeklena konstrukcija omogoča dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Komplet urbanega pohištva Talia je funkcionalna in trpežna rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set združuje klopi in mizo v enotno oblikovno zasnovo ter zagotavlja udoben prostor za druženje in počitek. Stabilna jeklena konstrukcija omogoča dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina klopi | 47 cm |
| Globina klopi | 58 cm |
| Letve | 180 cm, lesene |
| Višina mize | 80 cm |
| Globina mize | 90 cm |
| Dolžina mize | 182 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije