Sestav klopi - Talia
Sestav klopi Talia brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča funkcionalno uporabo v različnih okoljih, stabilna jeklena konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Sestav klopi Talia brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča funkcionalno uporabo v različnih okoljih, stabilna jeklena konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 200 cm |
| Višina klopi | 45 cm |
| Globina klopi | 200 cm |
| Globina sedišča | 49 cm |
| Letve | iglavo les |
| Teža | 98 kg |
| Montaža | 8 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije