Klop z naslonom in nasloni za roke - Talia
Klop Talia z naslonom in nasloni za roke je udobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Ergonomska zasnova z dodatnimi nasloni za roke zagotavlja večje udobje, stabilna jeklena konstrukcija pa odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo.
Oddaj povpraševanje
Klop Talia z naslonom in nasloni za roke je udobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, postaje in druge javne površine. Ergonomska zasnova z dodatnimi nasloni za roke zagotavlja večje udobje, stabilna jeklena konstrukcija pa odpornost na vremenske vplive in dolgo življenjsko dobo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Skupna globina klopi | 70 cm |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Teža | 75 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Dimenzija letev | 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavo les |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije