Mladinska klop - Talia
Mladinska klop Talia I je robustna in funkcionalna urbana oprema, primerna za šole, parke in druge javne površine. Ima stabilno jekleno konstrukcijo, odporno na vremenske vplive in intenzivno uporabo, ter zagotavlja udobno sedenje na prostem.
Oddaj povpraševanje
Mladinska klop Talia I je robustna in funkcionalna urbana oprema, primerna za šole, parke in druge javne površine. Ima stabilno jekleno konstrukcijo, odporno na vremenske vplive in intenzivno uporabo, ter zagotavlja udobno sedenje na prostem.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Skupna globina klopi | 60 cm |
| Komponente klopi | pločevina 4 mm, 6 mm, 8 mm; cev Ø 48,3 × 3,2 mm; cev Ø 18 × 2 mm |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Teža | 42 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | jeklo |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije