Oporna klop - Elin
Oporna klop Elin je funkcionalna urbana oprema, namenjena postajališčem, postajam in drugim javnim površinam z večjo frekvenco uporabnikov. Omogoča udobno naslonitev med čakanjem ter prispeva k boljši organizaciji prostora. Trpežna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Oporna klop Elin je funkcionalna urbana oprema, namenjena postajališčem, postajam in drugim javnim površinam z večjo frekvenco uporabnikov. Omogoča udobno naslonitev med čakanjem ter prispeva k boljši organizaciji prostora. Trpežna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Višina | 80 cm |
| Globina | 27 cm |
| Ploščati profil | 80 × 8 mm |
| Dolžina | 180 cm |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | lesene letve, ploščati profil 60 × 8 mm |
| Montaža | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Teža | 27 kg |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije