Klop - Talia
Klop Talia, 3-sedežna, z modulom vtičnic 230V in prostorom za prtljago je funkcionalna urbana rešitev za postaje in javne prostore. Omogoča udobno sedenje, polnjenje elektronskih naprav ter praktično odlaganje prtljage. Izdelana je iz trpežnih materialov, odpornih na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Klop Talia, 3-sedežna, z modulom vtičnic 230V in prostorom za prtljago je funkcionalna urbana rešitev za postaje in javne prostore. Omogoča udobno sedenje, polnjenje elektronskih naprav ter praktično odlaganje prtljage. Izdelana je iz trpežnih materialov, odpornih na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 225,5 cm |
| Skupna višina klopi | 89 cm |
| Skupna globina klopi | 70 cm |
| Način pritrditve | za privijačenje |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Material letev (sedišče, naslon) | jeklo |
| Nasloni za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije