Jekleni set mize in klopi brez naslona - Talia
Jekleni komplet mize in klopi brez naslona Talia je sodobna in robustna rešitev za urejanje parkov, šolskih dvorišč ter drugih javnih površin. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive ter intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Jekleni komplet mize in klopi brez naslona Talia je sodobna in robustna rešitev za urejanje parkov, šolskih dvorišč ter drugih javnih površin. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Stabilna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive ter intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina klopi | 47 cm |
| Globina klopi | 59 cm |
| Višina mize | 80 cm |
| Globina mize | 90 cm |
| Dolžina mize | 182 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije