Mestna klop brez naslona - Elin
Mestna klop Elin brez naslona z nasloni za roke je funkcionalna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Dodatni nasloni za roke povečujejo udobje in ergonomijo, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Mestna klop Elin brez naslona z nasloni za roke je funkcionalna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Dodatni nasloni za roke povečujejo udobje in ergonomijo, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 180 cm |
| Skupna višina klopi | 60,5 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Skupna globina klopi | 48 cm |
| Komponente klopi | ploščati trak 60 × 8 mm, letve 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Letve | 180 cm, iglasti les |
| Teža | 40 kg |
| Naslonjala za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije