Set mize in Klopi - Talia
Komplet urbanega pohištva Talia je sodobna in trpežna rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Robustna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Komplet urbanega pohištva Talia je sodobna in trpežna rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set vključuje klopi in mizo v usklajenem dizajnu ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Robustna jeklena konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 152–182 cm |
| Višina klopi | 89 cm |
| Globina klopi | 70 cm |
| Letve | 180 cm, lesene |
| Višina mize | 80 cm |
| Globina mize | 90 cm |
| Dolžina mize | 182 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije