Trpežen ležalnik - Talia
Trpežen ležalnik Talia v polležečem položaju je sodobna in udobna rešitev za sprostitev na javnih površinah. Primeren je za parke, promenade in druge zunanje prostore, kjer omogoča prijeten počitek. Trpežna konstrukcija zagotavlja stabilnost ter odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Trpežen ležalnik Talia v polležečem položaju je sodobna in udobna rešitev za sprostitev na javnih površinah. Primeren je za parke, promenade in druge zunanje prostore, kjer omogoča prijeten počitek. Trpežna konstrukcija zagotavlja stabilnost ter odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | pločevina 3 mm, 6 mm, 8 mm; cev Ø 18 × 2 mm |
| Barva | grafit (RAL 7021) in siva (RAL 9006) |
| Teža | 61 kg |
| Dolžina ležalnika | 158 cm |
| Širina ležalnika | 68 cm |
| Skupna višina ležalnika | 80 cm |
| Višina sedišča ležalnika | 40 cm |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije