Šah univerzalna miza s štirimi stoli - Liam
Univerzalna urbana šahovska miza Liam s štirimi stoli je funkcionalen element urbane opreme, namenjen uporabi na javnih površinah, v parkih, izobraževalnih ustanovah ali ob poslovnih objektih. Zasnovana je za igranje šaha, družabnih iger ali sproščeno druženje, saj omogoča udobno sedenje štirim uporabnikom hkrati. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, igralna površina in sedeži pa iz trpežne HPL plošče, odporne na vremenske vplive, obrabo in vanda
Oddaj povpraševanje
Univerzalna urbana šahovska miza Liam s štirimi stoli je funkcionalen element urbane opreme, namenjen uporabi na javnih površinah, v parkih, izobraževalnih ustanovah ali ob poslovnih objektih. Zasnovana je za igranje šaha, družabnih iger ali sproščeno druženje, saj omogoča udobno sedenje štirim uporabnikom hkrati. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, igralna površina in sedeži pa iz trpežne HPL plošče, odporne na vremenske vplive, obrabo in vanda
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina | 77 cm |
| Širina | 170 cm |
| Globina | 170 cm |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | pločevina 8 mm, HPL plošča |
| Barva | grafit (RAL 7021) |
| Teža | 90 kg |
| Montaža | 16 razteznih vložkov Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije