Komplet miza in klopi - Alma
Vrtni oziroma urbani komplet pohištva Alma sestavljajo pravokotna miza in dve klopi z naslonom, ki skupaj tvorijo funkcionalen prostor za sedenje, druženje ali počitek na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih, šolah ali na terasah. Sodobna zasnova omogoča udobno uporabo več oseb hkrati ter enostavno umeščanje v različna zunanja okolja. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedežne in mizne površine pa iz lesenih letvic iz iglastega les
Oddaj povpraševanje
Vrtni oziroma urbani komplet pohištva Alma sestavljajo pravokotna miza in dve klopi z naslonom, ki skupaj tvorijo funkcionalen prostor za sedenje, druženje ali počitek na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih, šolah ali na terasah. Sodobna zasnova omogoča udobno uporabo več oseb hkrati ter enostavno umeščanje v različna zunanja okolja. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedežne in mizne površine pa iz lesenih letvic iz iglastega les
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Globina sedišča | 39 cm |
| Širina mizne plošče | 66 cm |
| Material klopi | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Pritrditev | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 cm, lesene |
| Število letev | 15 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslonjalo) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije