Komplet miza in klopi brez naslona - Alea
Komplet mize in klopi brez naslona Alea je sodobna in robustna rešitev za urejanje parkov, trgov in drugih javnih površin. Set združuje klopi in mizo v enoten dizajn ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Trpežna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Komplet mize in klopi brez naslona Alea je sodobna in robustna rešitev za urejanje parkov, trgov in drugih javnih površin. Set združuje klopi in mizo v enoten dizajn ter omogoča udoben prostor za druženje, počitek ali delo na prostem. Trpežna konstrukcija zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Širina klopi / mize | 75,5 cm |
| Komponente klopi | pločevina 5 mm, smrekove letve |
| Način montaže | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 × 9 × 3,7 cm, iglavcev les |
| Teža | 127 kg |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavcev les |
| Dolžina kompleta | 181 cm |
| Višina kompleta | 77 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije