KLOP PROM
Klasična klop za zunanjo uporabo na mestih, kot so parki, trgi, stanovanjska naselja, igrišča.
Oddaj povpraševanje
Klasična klop za zunanjo uporabo na mestih, kot so parki, trgi, stanovanjska naselja, igrišča.
Specifikacije
| Dolžina klopi | 204 cm |
| Material ogrodja | cev Φ 60,3 mm - pocinkano in barvano jeklo |
| Material letev | Les palisander |
| Dolžina lamel | 180cm |
| Skupna višina klopi | 77cm |
| Skupna globina klopi | 70cm |
| Višina sedeža | 43cm |
| Globina sedeža | 40cm |
| Pritrditev | priviti ali vgraditi v beton |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije