Ležalnik - Talia
Ležalnik Talia I v polležečem položaju je elegantna in funkcionalna rešitev za sprostitev na prostem. Primeren je za parke, trge in druge javne površine, kjer zagotavlja udobno počivanje. Stabilna in trpežna konstrukcija omogoča dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Ležalnik Talia I v polležečem položaju je elegantna in funkcionalna rešitev za sprostitev na prostem. Primeren je za parke, trge in druge javne površine, kjer zagotavlja udobno počivanje. Stabilna in trpežna konstrukcija omogoča dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | pločevina 4 mm, 6 mm, 8 mm; lesene letve |
| Teža | 61 kg |
| Dolžina ležalnika | 158 cm |
| Širina ležalnika | 68 cm |
| Skupna višina ležalnika | 80 cm |
| Višina sedišča ležalnika | 40 cm |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije