Klop z naslonom in nasloni za roke - Aron
Klop Aron II z naslonom in nasloni za roke je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ergonomska zasnova z integriranimi nasloni za roke omogoča udobnejše sedenje ter lažje vstajanje, zato je posebej primerna tudi za starejše uporabnike ali osebe z zmanjšano mobilnostjo. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar
Oddaj povpraševanje
Klop Aron II z naslonom in nasloni za roke je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Ergonomska zasnova z integriranimi nasloni za roke omogoča udobnejše sedenje ter lažje vstajanje, zato je posebej primerna tudi za starejše uporabnike ali osebe z zmanjšano mobilnostjo. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, sedež in naslon pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar
Specifikacije
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 87 cm |
| Višina sedišča | 46 cm |
| Skupna globina klopi | 65 cm |
| Material klopi | pocinkana in barvana pločevina 8 mm, iglavčev les |
| Pritrditev | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Način montaže | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 cm, iglavčev les |
| Teža | 71 kg |
| Število letev | 17 |
| Dimenzija letev | 180 × 4,2 × 3,8 cm |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslonjalo) | iglavčev les |
| Nasloni za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije