Jekleni set mize in klopi - Talia
Jekleni komplet mize in klopi Talia je funkcionalna in estetsko dovršena rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set združuje klopi in mizo v enoten dizajn ter omogoča udoben prostor za druženje in sprostitev na prostem. Trpežna jeklena konstrukcija zagotavlja stabilnost, dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Jekleni komplet mize in klopi Talia je funkcionalna in estetsko dovršena rešitev za parke, šole, počivališča in druge javne površine. Set združuje klopi in mizo v enoten dizajn ter omogoča udoben prostor za druženje in sprostitev na prostem. Trpežna jeklena konstrukcija zagotavlja stabilnost, dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Višina klopi | 81 cm |
| Globina klopi | 76 cm |
| Višina mize | 80 cm |
| Globina mize | 90 cm |
| Dolžina mize | 182 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije