Jeklena Klop z naslonom - Talia
Klop Talia z naslonom je sodobna in robustna urbana oprema, primerna za parke, postaje ter druge javne površine. Naslon zagotavlja večje udobje pri sedenju, trpežna jeklena konstrukcija pa omogoča dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Oddaj povpraševanje
Klop Talia z naslonom je sodobna in robustna urbana oprema, primerna za parke, postaje ter druge javne površine. Naslon zagotavlja večje udobje pri sedenju, trpežna jeklena konstrukcija pa omogoča dolgo življenjsko dobo in odpornost na vremenske vplive.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Dolžina klopi | 180 cm |
| Globina klopi | 76 cm |
| Skupna višina klopi | 81 cm |
| Globina sedišča | 45 cm |
| Material klopi | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Teža | 81 kg |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
| Material letev (sedišče, naslon) | jeklo |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije