Vrtljivi ležalnik - Aron
Vrtljivi ležalnik Aron (polležeči položaj) je sodoben zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob promenadah, poslovnih objektih ali turističnih območjih. Posebnost modela je vrtljiva konstrukcija na centralnem stebru, ki omogoča obračanje ležalne površine in prilagajanje položaja glede na sonce ali pogled v okolico. Ergonomsko oblikovan polležeči profil zagotavlja udoben počitek, medtem ko robustna jeklena konstrukcija omogoča visoko stabilnost in dolgo življenjsk
Oddaj povpraševanje
Vrtljivi ležalnik Aron (polležeči položaj) je sodoben zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob promenadah, poslovnih objektih ali turističnih območjih. Posebnost modela je vrtljiva konstrukcija na centralnem stebru, ki omogoča obračanje ležalne površine in prilagajanje položaja glede na sonce ali pogled v okolico. Ergonomsko oblikovan polležeči profil zagotavlja udoben počitek, medtem ko robustna jeklena konstrukcija omogoča visoko stabilnost in dolgo življenjsk
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | lesene letve 66 × 6 × 2,5 cm, pločevina 6 mm in 3 mm |
| Teža | 83 kg |
| Dolžina ležalnika | 164 cm |
| Širina ležalnika | 67,5 cm |
| Skupna višina ležalnika | 97 cm |
| Višina sedišča ležalnika | 56 cm |
| Montaža | 5 razteznih vložkov Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije