Klop z naslonom - Alea
Klop Alea z naslonom je sodobna in elegantna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Naslon zagotavlja udobno sedenje, stabilna konstrukcija pa dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Klop Alea z naslonom je sodobna in elegantna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Naslon zagotavlja udobno sedenje, stabilna konstrukcija pa dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 181 cm |
| Višina klopi | 87 cm |
| Globina klopi | 68 cm |
| Komponente klopi | pločevina 5 mm, smrekove letve |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 |
| Način montaže | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | 180 × 9 × 3,7 cm, iglavcev les |
| Število letev | 7 |
| Konstrukcija | pločevina |
| Material letev (sedišče, naslon) | iglavcev les |
| Naslonjala za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije