Klop brez naslona - Aron
Klop Aron brez naslona je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Preprosta in sodobna zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter udoben vsakodnevni počitek. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedežni del pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Klop je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvan
Oddaj povpraševanje
Klop Aron brez naslona je trpežna urbana klop, namenjena uporabi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali v stanovanjskih naseljih. Preprosta in sodobna zasnova omogoča enostavno umeščanje v različne zunanje prostore ter udoben vsakodnevni počitek. Konstrukcija je izdelana iz jekla, sedežni del pa iz lesenih letvic iz iglastega lesa, kar zagotavlja odpornost na vremenske vplive, mehanske obremenitve in dolgo življenjsko dobo. Klop je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvan
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 182 cm |
| Skupna višina klopi | 46 cm |
| Višina sedišča | 46 cm |
| Skupna globina klopi | 41 cm |
| Komponente klopi | pločevina 8 mm |
| Letve | 180 cm, iglavčev les |
| Teža | 38 kg |
| Nasloni za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije