Ležalnik - Elin
Ležalnik Elin je sodobna in udobna urbana oprema, namenjena sprostitvi na javnih površinah. Primeren je za parke, promenade in druge zunanje prostore, kjer omogoča prijeten počitek. Trpežna konstrukcija zagotavlja stabilnost, dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Ležalnik Elin je sodobna in udobna urbana oprema, namenjena sprostitvi na javnih površinah. Primeren je za parke, promenade in druge zunanje prostore, kjer omogoča prijeten počitek. Trpežna konstrukcija zagotavlja stabilnost, dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | lesene letve, ploščati profil 60 × 8 mm |
| Montaža | za privijačenje ali vbetoniranje |
| Letve | iglavcev les |
| Teža | 52 kg |
| Dolžina ležalnika | 150 cm |
| Širina ležalnika | 78 cm |
| Skupna višina ležalnika | 78 cm |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije