Klop brez naslona - Alea
Klop Alea brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča enostavno vključitev v različne prostorske ureditve, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Klop Alea brez naslona je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Minimalistična zasnova omogoča enostavno vključitev v različne prostorske ureditve, stabilna konstrukcija pa zagotavlja dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 181 cm |
| Skupna višina klopi | 45 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Skupna globina klopi | 64 cm |
| Komponente klopi | pločevina 8 mm |
| Letve | 180 cm, iglavcev les |
| Teža | 33 kg |
| Naslonjala za roke | ne |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije