Koš za odpadke - Alma I
Koš za odpadke Alma I (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Pravokotna zasnova z nadstreškom omogoča učinkovito zaščito vsebine pred padavinami ter estetsko vključitev v sodobno urbano okolje. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla in je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, kar zagotavlja visoko odpornost proti koroziji in dolgo življenjsko dobo. Koš je oprem
Oddaj povpraševanje
Koš za odpadke Alma I (60 l) je trpežen zunanji koš, namenjen uporabi na javnih površinah, ob poslovnih objektih, v parkih ali stanovanjskih naseljih. Pravokotna zasnova z nadstreškom omogoča učinkovito zaščito vsebine pred padavinami ter estetsko vključitev v sodobno urbano okolje. Konstrukcija je v celoti izdelana iz jekla in je na voljo v izvedbi iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, kar zagotavlja visoko odpornost proti koroziji in dolgo življenjsko dobo. Koš je oprem
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Višina koša | 96 cm |
| Širina koša | 41 cm |
| Globina koša | 40 cm |
| Prostornina vložka | 60 l, pocinkan |
| Material koša | nerjavno jeklo, pocinkano in barvano jeklo |
| Komponente koša | pločevina 1 mm in 4 mm |
| Barva | grafit (RAL 7021) in siva (RAL 9006) |
| Teža | 22 kg |
| Število vložkov | 1 |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 8 × 80 mm za vijake Ø 6 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW10 ali T30 ali za vbetoniranje na globino 30 cm |
| Vrsta | v celoti iz jekla |
| Pepelnik | ne |
| Praznjenje koša | s strani |
| Vrsta vložka | pocinkan jekleni |
| Odprtina koša | zgoraj |
| Strešica | da |
| Oblika | pravokotna |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije