Mestna klop z naslonom - Elin
Mestna klop Elin z naslonom je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Naslon zagotavlja dodatno udobje pri sedenju, stabilna konstrukcija pa dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Oddaj povpraševanje
Mestna klop Elin z naslonom je sodobna in trpežna urbana oprema, primerna za parke, trge in druge javne površine. Naslon zagotavlja dodatno udobje pri sedenju, stabilna konstrukcija pa dolgo življenjsko dobo ter odpornost na vremenske vplive in intenzivno uporabo.
Specifikacije
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Dolžina klopi | 180 cm |
| Skupna višina klopi | 84,5 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Skupna globina klopi | 79 cm |
| Komponente klopi | ploščati trak 60 × 8 mm, jeklena cev Ø 18 mm |
| Letve | 180 cm, iglasti les |
| Teža | 58 kg |
| Naslonjala za roke | da |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije