Ležalnik z nasloni za roke - Aron
Ležalnik Aron z nasloni za roke (polležeči položaj) je trpežen zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali na terasah. Ergonomsko oblikovana oblika omogoča udoben počitek v polležečem položaju, nasloni za roke pa dodatno povečujejo udobje pri daljši uporabi. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, površina za ležanje pa iz lesenih letvic, ki zagotavljajo odpornost na vremenske vplive, dolgo življenj
Oddaj povpraševanje
Ležalnik Aron z nasloni za roke (polležeči položaj) je trpežen zunanji ležalnik, namenjen sprostitvi na javnih površinah, v parkih, ob poslovnih objektih ali na terasah. Ergonomsko oblikovana oblika omogoča udoben počitek v polležečem položaju, nasloni za roke pa dodatno povečujejo udobje pri daljši uporabi. Konstrukcija je izdelana iz pocinkanega in barvanega jekla ali iz nerjavnega jekla, površina za ležanje pa iz lesenih letvic, ki zagotavljajo odpornost na vremenske vplive, dolgo življenj
Specifikacije
| Razpoložljivost | 6–7 tednov (po naročilu) |
| Material | pocinkano in barvano jeklo, nerjavno jeklo |
| Komponente | lesene letve 66 × 6 × 2,5 cm, pločevina 3 mm, 4 mm in 6 mm |
| Teža | 50 kg |
| Dolžina ležalnika | 164 cm |
| Širina ležalnika | 68 cm |
| Skupna višina ležalnika | 80 cm |
| Višina sedišča ležalnika | 40 cm |
| Montaža | 4 raztezni vložki Ø 10 × 80 mm za vijake Ø 7 × 80 mm (v kompletu), za ključ SW13 ali T40 |
Klopi in mize
Več izdelkov iz izbrane kategorije